O NAS

Tworzymy miejsce, w którym każdy mały człowiek stawia pierwsze kroki badając i odkrywając świat wokół siebie poprzez zabawę i własne doświadczenie. Tutaj dzieci rozwijają się otoczone troską, akceptacją i bezpieczeństwem. Chcemy, by nasze maluchy wraz z pierwszymi słowami uczyły się spontanicznie wyrażać własne emocje, nazywać potrzeby, przeżywać pierwsze sukcesy i radzić sobie z porażkami. Żłobek powstał z marzeń o stworzeniu miejsca, w którym dzieci będą rozwijały się w poszanowaniu ich możliwości, prostocie reguł, zgodnie z indywidualną gotowością do rozwoju, otoczone kulturą języka, akceptacją, pozytywnymi wzmocnieniami, troską i uwagą. Powstał z tęsknoty do prostych, rozwijających zabaw i jasnych zasad, z potrzeby dostrzegania i umożliwiania pierwszych sukcesów. Priorytetem jest rozwój mowy, rozpoznawanie potrzeb, rozwój motoryczny i społeczny, kontakt z rodzicami.
O NAS

UWAŻNOŚĆ

Pomaga dostrzec, jak wiele wyjątkowości kryje się w „ zwyczajnym” otaczającym świecie. To przeciwwaga dla wszystkiego, czego dziecko doświadcza współcześnie. Aktywnie odkrywając świat z maluszkiem, możemy równocześnie dawać sobie chwile zatrzymania i wytchnienia.

TROSKA

Wyrażana poprzez umiejętność empatycznego wsłuchiwania się w świat myśli i przeżyć małych dzieci. To patrzenie na świat dziecka z perspektywy jego historii, wychowania, osobowości, potrzeb i obecnej sytuacji.

RADOŚĆ

Doceniamy dziecięcą radość życia i uczymy się jej od naszych maluszków. Dzieci potrafią cieszyć się z małych rzeczy. Każdy kolejny dzień staje się dla nich okazją, by zobaczyć i przeżyć coś zupełnie nowego i niezwykłego. Chcemy Wam towarzyszyć w tej podróży.

galeria